bn 20 21

Informacje dla maturzystów

Aktualne informacje dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020 znajdują się w zakładce MATURA. Prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie pojawiających się komunikatów (Komunikat nr 1, Komunikat nr 2, Komunikat nr 3, Komunikat nr 4, Komunikat 5, Komunikat 6).

UWAGA!

25 maja 2020 r. mija termin potwierdzenia przystąpienia do matury ustnej (szczegóły znajdują się TUTAJ)

29 maja 2020 r. mija termin zgłaszania braku możliwości zasłaniania ust i nosa na terenie szkoły ze względów zdrowotnych (szczegóły znajdują się TUTAJ)

Własny rozwój

Podstawą w samodzielnym podnoszeniu jakości swojego życia jest inwestycja w samego siebie. Nasz rozwój od najmłodszych lat owocuje w przyszłości szerokim doświadczeniem oraz rozległymi umiejętnościami w danej dziedzinie. O nasza przyszłość zaczynają dbać już nasi rodzice, kształtując naszą osobowość, rozwijając nasze zainteresowania oraz wspierając nasz rozwój i talenty. Kiedy jesteśmy na etapie liceum czy studiów, sami musimy określić swoje cele i ambicje. Wybieramy zawód, rozwijamy się i zdobywamy konkretne doświadczenie. Jeśli będziemy ambitnymi, kreatywnymi ludźmi, to w każdym zawodzie czy profesji jesteśmy w stanie osiągnąć sukces oraz pełnię szczęścia. Bardzo pasuje tutaj przysłowie czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. Umiejętności, jakie posiądziemy w wieku oraz okresie rozwoju, na pewno pozytywnie wpłyną na późniejsze życie, żadna wiedza bowiem nie jest zbędna. Dlatego inwestujmy w siebie, w swoją wiedzę oraz rozwijajmy pasje i talenty! Dajmy sobie szanse na sprawdzenie się w rożnych dziedzinach nauki i życia!

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu