bn 20 21

Informacje dla maturzystów

Aktualne informacje dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020 znajdują się w zakładce MATURA. Prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie pojawiających się komunikatów (Komunikat nr 1, Komunikat nr 2, Komunikat nr 3, Komunikat nr 4, Komunikat 5, Komunikat 6).

UWAGA!

25 maja 2020 r. mija termin potwierdzenia przystąpienia do matury ustnej (szczegóły znajdują się TUTAJ)

29 maja 2020 r. mija termin zgłaszania braku możliwości zasłaniania ust i nosa na terenie szkoły ze względów zdrowotnych (szczegóły znajdują się TUTAJ)

TARNOWSKA KIŚĆ Z KULĄ NA NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI

Tarnowska Kiść z Kulą – Na Niepodległość Polski Organizatorzy: Komisja Wychowania Fizycznego I LO, Tarnowski Klub Boules Partnerzy: I LO Tarnów, UM Tarnów – wydział marki miasta, KCEM KANA Tarnów Zapraszamy wszystkie klasy ILO Tarnów dn. 13.11.2014r (czwartek) w godzinach 9.30 – 14.25 Hala sportowa Komisarz PFP mgr Adam Kałużny, nauczyciele w-f.

Czytaj więcej...

Petanque La Molle Na Niepodległość

Komisja Wychowania Fizycznego I LO przy wsparciu Tarnowskiego Klubu Boules po raz kolejny przygotowała i doprowadziła do spotkania integracyjnego uczniów szkół ponadgimnazjalnych miasta Tarnowa, w poniedziałkowe przedpołudnie na hali sportowej. W rozgrywkach uczestniczyły pod opieką wychowawców kultury fizycznej po dwie drużyny ze szkół: I LO; III LO; ZSEO i ZSME. ( szczegóły w oficjalnym prtokole zawodów ).

Czytaj więcej...

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu