bn 20 21

Informacje dla maturzystów

Aktualne informacje dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020 znajdują się w zakładce MATURA. Prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie pojawiających się komunikatów (Komunikat nr 1, Komunikat nr 2, Komunikat nr 3, Komunikat nr 4, Komunikat 5, Komunikat 6).

UWAGA!

25 maja 2020 r. mija termin potwierdzenia przystąpienia do matury ustnej (szczegóły znajdują się TUTAJ)

29 maja 2020 r. mija termin zgłaszania braku możliwości zasłaniania ust i nosa na terenie szkoły ze względów zdrowotnych (szczegóły znajdują się TUTAJ)

Mistrzostwa Tarnowa w pływaniu rok szkolny 2017/2018

Dnia 12.01.2018 na basenie w Mościcach odbyły się mistrzostwa Tarnowa w pływaniu sztafetowym oraz indywidualnym. Uczniowie naszej szkoły brali czynny udział w zawodach. Sztafeta dziewcząt 6x50m w składzie : Kłosowska Olivia, Marszałek Julia, Marszałek Gabriela, Juszczyk Agata, Maciaszek Olivia oraz Bilska Eliza zajęły miejsce 2. Sztafeta chłopców 6 x 50 m w składzie : Święcicki Paweł, Kania Jakub, Kuta Filip, Barsz Daniel, Lichocki Igor oraz Reczek Mateusz zajęli miejsce 3.
Uczniowie wskoczyli na "pudło" również w zmaganiach indywidualnych.
50 m stylem klasycznym Bilska Eliza miejsce 3.
50 m stylem klasycznym Reczek Mateusz miejsce 1 oraz Samulik Piotr miejsce 2.
50 m stylem motylkowym Barsz Daniel miejsce 1 oraz Lichocki Igor miejsce 2.
Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej...

Tarnowska Licealiada w pływaniu

Tarnowska Licealiada w pływaniu indywidualnym i sztafetowym

 

Sukces naszych sztafet pływackich , zawodnicy I LO pod opieką pani mgr Joanny Schenk zdobyli złote medale .

 

Wyniki końcowe zawodów pływackich rozgrywanych w dniu 15.01.2016r. na basenie MDS TOSiR w Tarnowie

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Tarnowa w Pływaniu

IMGL1790Dnia 9.01 2015 r. odbyły się Mistrzostwa Tarnowa w pływaniu . Reprezentacje zarówno dziewcząt jak i chłopców  I Liceum Ogólnokształcącego pod opieką mgr Joanny Schenk zdobyły złote medale . Skład złotej sztafety  dziewcząt : Kozioł  Żaklina , Juszczyk Gabriela , Konopacka Anna , Łabno Marta , Babierz Natalia , Boryczko Weronika , Tyrka Magdalena , Łabno Agata . W indywidualnych zmaganiach dziewcząt Żaklina Kozioł zdobyła złoty medal w stylu grzbietowym , Anna Konopacka srebrny medal płynąc stylem motylkowym , Marta Łabno brąz w stylu klasycznym . 

Złota sztafeta chłopców w składzie : Pecka Wojciech , Żurawski Michał , Noga Michał , Truty Dominik , Chmielarz Patryk , Giera Maciej Wielgus Michał , Stasik Jakub Indywidualnie Michał Żurowski zdobył srebrny medal w stylu motylkowym . Gratulujemy 

Czytaj więcej...

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu