Zakończyły się rozgrywki Tarnowskiej Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej 2021/2022. Nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej dziewcząt i chłopców! 
Indywidualnie w kategorii dziewcząt najlepsza okazała się Aleksandra Mitera z klasy 3D. W konkurencji karabinu pneumatycznego zdobyła pierwsze miejsce, tuż za nią na drugim miejscu uplasowała się Anna Stochlinska z klasy 3Cg, czwarte miejsce zajęła Joanna Jaworska z klasy 3A. W pojedynku pistoletu pneumatycznego drugie miejsce zajęła Martyna Kołodziej z klasy 3Eg z kolei miejsce piąte zdobyła Patrycja Szczerba z klasy 1B. Wśród chłopców w konkurencji karabinu pneumatycznego najlepszy z naszej szkoły okazał się Piotr Koziński z klasy 3Cg zajmując drugie miejsce, natomiast w pistolecie pneumatycznym drugie miejsce zajął Radosław Wałaszek z klasy 3B. Opiekunem uczniów jest mgr Olga Jędrusiak.
 
Wszystkim uczestnikom Ligi Strzeleckiej serdecznie gratulujemy!