2 grudnia 2022 roku reprezentacja naszej szkoły w koszykówce 3x3 w składzie (Witek Szymon 2B, Badełek Nikodem 2B, Maziarz Kacper 1D oraz Tomasik Oskar 1F) pod opieką mgr Pawła Gucwy zdobyła 1 miejsce w Małopolskiej Licealiadzie.

Dnia 4 listopada 2022 o godzinie 10.00, odbył się I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla szkół ponadpodstawowych organizowanej przez Wydział Chemii, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.

W piątek 18 listopada br. uczniowie klasy matematyczno-fizycznej (3b) oraz jedenastu uczniów grupy fizyki doświadczalnej (2b, 2d, 2e i 2f) uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych organizowanych przez Biuro Karier i Promocji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Z wielką radością informujemy, że uczennica klasy 4A Patrycja Zegar została doceniona w międzynarodowym finale XVIII Krakowskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki Francuskiej, który odbył się dnia 18.11.2022r. w Krakowie, zajmując II miejsce (w swojej kategorii wiekowej). Patrycja, félicitations! Nous sommes fiers de toi!