W Dniu Komisji Edukacji Narodowej w hali naszej szkoły odbył się międzyklasowy turniej piłki siatkowej w mixach. W rozgrywkach wzięły udział chętne oddziały klasowe. Rozegrano kilka meczy, które pozwoliły wyłonić zwycięzców.

14.10.2021 z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej odbył się w naszej szkole turniej szachowy. Uczestnicy rywalizowali systemem szwajcarskim w tempie 10 minut na zawodnika, odbyło się 7 rund. 

Konrad Wątroba to siedemnastoletni uczeń klasy 3c, którego największą pasją jest piłka ręczna. I choć jego sportowa przygoda z tą dyscypliną rozpoczęła się przypadkowo w trzeciej klasie podstawówki,to dziś ma na swoim koncie sporo sukcesów i ciągle się rozwija.

Gabriela Gibała z kl. 2c otrzymała wyróżnienie w Konkursie Komiksowym „Maszyna do spełniania życzeń” Konkurs ten odbył się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier. W związku z trwającym rokiem Stanisława Lema zadaniem uczestników było stworzenie komiksu, nawiązującego do hasła „Maszyna do spełniania życzeń” Prace były inspirowane twórczością pisarza oraz szeroko rozumianą tematyką science fiction. Gratulujemy Gabrysi talentu plastycznego!