Miło nam poinformować, że drużyna ASYZILO reprezentująca naszą szkołę w składzie: Marika Jabłońska (2d), Wiktoria Niewola (2d) oraz Dominika Nowotarska (2d) osiągnęła niebywały sukces, kwalifikując się do Finałowej części Europejskiego Konkursu Statystycznego, jako jedna z pięciu najlepszych drużyn w naszym kraju.

Ostatni etap polegał na przygotowaniu ok. 2 minutowego filmu w języku angielskim  na temat: "Dobrostan i statystyki." 

Kto zostanie zakwalifikowany do europejskiego finału zależy częściowo od Państwa - oceny internautów oraz jury z wagą po 50% wyłonią po 2 najlepsze filmy z każdej kategorii, które zostaną zgłoszone do części europejskiej Konkursu.

Oddając swój głos na naszą drużynę dajecie nam Państwo szansę na reprezentowanie Polski w europejskiej części konkursu.


Bardzo serdecznie prosimy całą społeczność 1LO (i nie tylko) o oddanie swojego głosu na naszą drużynę pod linkiem:

https://rejestracja.stat.gov.pl/GlosowanieEKS/Konkurs/KategoriaA

Głosowanie trwa do 01.05.2023 r.

Uwaga: Aby było możliwe oddanie głosu należy w przeglądarce wyłączyć Adblock.

Opiekunem drużyny jest nauczyciel matematyki mgr Anna Smoleń.