Komitet Organizacyjny Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego „Alchemik” informuje, że znane są wyniki tegorocznej edycji Konkursu, poniżej zamieszczamy listę Laureatów Krajowych, gdzie nasza szkoła zajęła w klasie JUNIOR (pierwsze klasy LO w Polsce) II miejsce.


I-miejsce – IV LO w Olkuszu
II-miejsce – I LO w Tarnowie
III- miejsce LO w Krzepice

Z naszej szkoły zostały wyróżnione następujące osoby :
Dyplom za bardzo dobry wynik i zajęcie II miejsca w Polsce w rankingu klas 1 / junior/ oraz nagrodę rzeczową otrzymała uczennica klasy 1G Barbara Huetter.
Dyplomy z wyróżnieniem za „Alchemika 2024” naszej szkoły otrzymali:
W kategorii „Junior” – klasy 1: Malig Martyna 1G, Witek Szymon 1G, Rosa Maria 1G, Patyk Zuzanna 1G, Gałuszko Nikola 1G, Woźniak Nadia 1E, Gieroń Aleksandra 1G
W kategorii „Żak” / klasy od 2-4/: Laskowska Aleksandra 3G, Głodek Zofia 3G, Kutko Mira 2C, Misiaszek Klaudia 3G, Kozik Zuzanna 2C, Buczek Wiktoria 3G, Bogacz Stefania 4C, Szostak Adrianna 3G, Świerczek Kinga 3B, Gacoń Zofia 3G, Galus Karolina 3G, Ludwa Maksymilian 3B.

Dyplomy uznania od „Alchemika” otrzymało 36 uczniów klas 1 i 14 uczniów klasy 2-4.
Opiekunami uczniów są: dr A. Kubala, mgr I. Karoń, mgr M. Ilków