W piątek 14 czerwca uczniowie z koła teatralnego, prowadzonego przez s. Agnieszkę, przedstawili spektakl "Nie jesteś byle kim".
Przedstawienie przygotowali: Zuzanna Smagacz (1a), Milena Mozgowiec (1c), Nina Maniak (1c), Wiktoria Żak (2a), Karolina Wójcik (3a), Małgorzata Kmiecicka (3e), Mateusz Dyrdał (3e). Jego reżyserem i scenarzystką była Urszula Barczyńska. Wszystko nie mogło by się odbyć bez nieocenionej pomocy ks. Daniela Świątka, odpowiedzialnego za światła i nagłośnienie. Wspaniały śpiew zaprezentowała Małgorzata Wyszogrodzka, w przedstawienie włączyła się również Monika Jeleń.
 
Spektakl ma charakter swoistego dramatu, ukazuje zmagania współczesnych ludzi w poszukiwaniu odpowiedzi dotyczących istoty cierpienia. Wspólna "wędrówka" bohaterów przez poszczególne sceny prowadzi do odkrycia, iż człowiek ze swej natury jest istotą złożoną łączącą w sobie dwa światy. Stąd jego życie ma podwójną postać: zmysłową i duchową. Prezentowane widowisko, wielokrotnie odsyłające do treści Biblii, dostarcza widzowi wartościowych przemyśleń, a nade wszystko wskazuje katolicką wykładnię na temat cierpienia.