• Witamy na stronie I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie. Jest to najstarsze tarnowskie liceum i jedna z siedmiu najstarszych tego typu szkół w Polsce. 460 lat tradycji
  Zapraszamy do I LO w Tarnowie!

  Witamy na stronie I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie. Jest to najstarsze tarnowskie liceum i jedna z siedmiu najstarszych tego typu szkół w Polsce. 460 lat tradycji

 • Just an example
  Najlepsze Licea 2021

  I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie jest wśród najlepszych liceów w Polsce w Rankingu Szkół Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy"

 • Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacujną I Liceum Ogólnokształcącego im. Kaziemierza Brodzińskiego w Tarnowie
  Rekrutacja 2021/2022

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacujną I Liceum Ogólnokształcącego
  im. Kaziemierza Brodzińskiego w Tarnowie

SAPERE AUDE
"Sukces i szacunek zdobywa się pracą i osobistym zaangażowaniem"

Aktualności

Sukces w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego

Z radością informujemy, że uczennica klasy 2B Maria Jóźwiak zakwalifikowała się do zawodów okręgowych LII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Finał Olimpiady Wiedzy Chemicznej

Miło nam poinformować, że do finału ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla szkół ponadpodstawowych przeprowadzonej przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie zakwalifikował się uczeń naszej szkoły z klasy maturalnej 3Cg Maciej Tyralik.

Konkurs „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku?”

Informujemy, że uczennica naszej szkoły Natalia Orlow (3Cg) zakwalifikowała się do II etapu konkursu „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku?”

Olimpiada "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"

Z radością informujemy, że trzy uczennice naszej szkoły: Wiktoria Niewola (2c), Emilia Kuta (3e) i Julia Świątek (3e) zakwalifikowały się do II etapu Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych.

Sukces w Olimpiadzie Języka Angielskiego

Tytus Wałęga, uczeń mgr Aliny Pondel z klasy 3Bg zakwalifikował się do etapu okręgowego 46 Olimpiady Języka Angielskiego. Test pisemny odbędzie się 10 stycznia 2022 o godz. 12:00 na platformie MS Teams.

Kwalifikacje finałowe w Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu i Żywności

W dniu 3 grudnia 2021 r. w Krakowie odbył się okręgowy etap XXVI Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. Naszą szkołę reprezentowały dwie osoby, które wygrały zawody szkolne: Marlena Leżoń oraz Szymon Blat – uczniowie klasy 3C.

Boże Narodzenie 2021

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie. Czas Bożego Narodzenia to dni, w których odkrywamy to, co najlepsze, dostrezgamy pełen nadziei i radości świat ...  

φιλοσοφία w I LO

W listopadzie odbył się szkolny etap XXXIV Olimpiady Filozoficznej. Siedmioro uczniów, którzy „umiłowali mądrość”, przystąpiło do indywidualnych, pisemnych zmagań. Zastanawiali się m.in. nad tym, „Czy można usprawiedliwić przemoc w polityce? Czy możliwa jest polityka bez przemocy?” oraz: „Czy...

Telefon
tel. 14 688 84 40
sekret1lo@umt.tarnow.pl
Odwiedź nas!
ul. Piłsudskiego 4, 33-100 Tarnów

Back to top