bn 20 21

Umiesz liczyć, licz na I Liceum!

Serdecznie dziękujemy naszemu uczniowi Wiktorowi Małkowi z klasy  1Fg za przygotowanie filmu promującego naszą  szkołę. Dziękujemy za pomysł, zaangażowanie i czas poświecony na realizację tego projektu. Dziękujemy, że można, Wiktorze, na Ciebie liczyć.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia filmu. Szczególnie dedykujemy go absolwentem szkól podstawowych i zachęcamy do udziału w rekrutacji do I Liceum Ogólnokształcącego - szkoły z tradycją i wartościami. Jesteśmy pewni, że wszyscy, którzy  sumiennością, pracowitością i uczciwością osiągają wyniki, znajdą swoje miejsce w gronie uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie - jednej z najstarszych szkół w Polsce, szkoły, która jest razem z uczniami i nieprzerwanie pracuje z nimi także w czasach pandemii. Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia.

Umiesz liczyć, licz na I Liceum.

Informacje dla maturzystów

Aktualne informacje dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020 znajdują się w zakładce MATURA. Prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie pojawiających się komunikatów (Komunikat nr 1, Komunikat nr 2, Komunikat nr 3, Komunikat nr 4, Komunikat 5, Komunikat 6).

UWAGA!

25 maja 2020 r. mija termin potwierdzenia przystąpienia do matury ustnej (szczegóły znajdują się TUTAJ)

29 maja 2020 r. mija termin zgłaszania braku możliwości zasłaniania ust i nosa na terenie szkoły ze względów zdrowotnych (szczegóły znajdują się TUTAJ)

Głosujmy na naszą drużynę!

Drużyna KADRAILO reprezentująca naszą szkołę w składzie: Izabela Guła (1Eg) , Paweł Skotnicki (1Eg) , Nikodem Jaworski (1Eg) bierze aktualnie udział w Finałowej części Europejskiego Konkursu Statystycznego (jesteśmy w piątce najlepszych drużyn w Polsce). W swoim filmie przedstawiamy problemy młodych ludzi w Europie. Bardzo serdecznie zachęcamy całą społeczność I LO (i nie tylko) do głosowania na naszą drużynę pod linkiem: https://rejestracja.stat.gov.pl/GlosowanieEKS/Konkurs/KategoriaA

Opiekunem drużyny jest nauczyciel matematyki mgr Anna Smoleń.

Głosowanie trwa do 09.06.2020 r.

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu