bn 20 21

Umiesz liczyć, licz na I Liceum!

Serdecznie dziękujemy naszemu uczniowi Wiktorowi Małkowi z klasy  1Fg za przygotowanie filmu promującego naszą  szkołę. Dziękujemy za pomysł, zaangażowanie i czas poświecony na realizację tego projektu. Dziękujemy, że można, Wiktorze, na Ciebie liczyć.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia filmu. Szczególnie dedykujemy go absolwentem szkól podstawowych i zachęcamy do udziału w rekrutacji do I Liceum Ogólnokształcącego - szkoły z tradycją i wartościami. Jesteśmy pewni, że wszyscy, którzy  sumiennością, pracowitością i uczciwością osiągają wyniki, znajdą swoje miejsce w gronie uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie - jednej z najstarszych szkół w Polsce, szkoły, która jest razem z uczniami i nieprzerwanie pracuje z nimi także w czasach pandemii. Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia.

Umiesz liczyć, licz na I Liceum.

Informacje dla maturzystów

Aktualne informacje dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020 znajdują się w zakładce MATURA. Prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie pojawiających się komunikatów (Komunikat nr 1, Komunikat nr 2, Komunikat nr 3, Komunikat nr 4, Komunikat 5, Komunikat 6).

UWAGA!

25 maja 2020 r. mija termin potwierdzenia przystąpienia do matury ustnej (szczegóły znajdują się TUTAJ)

29 maja 2020 r. mija termin zgłaszania braku możliwości zasłaniania ust i nosa na terenie szkoły ze względów zdrowotnych (szczegóły znajdują się TUTAJ)

I LO na pierwszym miejscu Międzyszkolnej Tarnowskiej Ligi Strzeleckiej!

Ze względu na zaistniałą sytuację związaną z pandemią COVID-19, rozgrywki Międzyszkolnej Tarnowskiej Ligi Strzeleckiej zostały wstrzymane w miesiącu marcu. Organizatorzy zawodów strzeleckich postanowili zakończyć i podsumować rozgrywki ligi po 5 rundach. Znamy już oficjalne wyniki. W rozgrywkach wzięło udział 12 tarnowskich szkół ponadpodstawowych. Nasza szkoła zajęła najwyższe miejsce na podium w generalnej klasyfikacji drużynowej dziewcząt i chłopców, wyprzedzając w obu konkurencjach ZSEG oraz XVI LO. Indywidualnie najlepszymi strzelcami okazali się: Aleksandra Mitera z klasy 1D – 3 miejsce karabin pneumatyczny, Kinga Niemiec  z klasy 2D – 1 miejsce pistolet pneumatyczny, Maciej Świątek z klasy 3k -1 miejsce karabin pneumatyczny oraz Tomasz Marek z klasy 2D – 2 miejsce karabin pneumatyczny. Łącznie w rozgrywkach Międzyszkolnej Tarnowskiej Ligi Strzeleckiej brało udział 45 uczniów naszej szkoły, którzy zdobywając cenne punkty przyczynili się do sukcesu zespołowego. Dziękujemy serdecznie i gratulujemy!

Komunikat z zawodów znajduje się na stronie TKS LOK Tarnów.

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu