bn 20 21

Informacje dla maturzystów

Aktualne informacje dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020 znajdują się w zakładce MATURA. Prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie pojawiających się komunikatów (Komunikat nr 1, Komunikat nr 2, Komunikat nr 3, Komunikat nr 4, Komunikat 5, Komunikat 6).

UWAGA!

25 maja 2020 r. mija termin potwierdzenia przystąpienia do matury ustnej (szczegóły znajdują się TUTAJ)

29 maja 2020 r. mija termin zgłaszania braku możliwości zasłaniania ust i nosa na terenie szkoły ze względów zdrowotnych (szczegóły znajdują się TUTAJ)

Podsumowanie pierwszej rundy Tarnowskiej Ligi Strzeleckiej.

W październikowej rundzie Tarnowskiej Ligi Strzeleckiej wzięło udział 45 uczniów naszej szkoły. Wśród dziewcząt w karabinie pneumatycznym 2 miejsce zajmuje Aleksandra Mitera z klasy 1d, natomiast wśród chłopców na pierwszym miejscu jest Przemysław Błocho z klasy 3k. W pistolecie pneumatycznym pierwszą rundę wygrała Kinga Niemiec z klasy 2D, natomiast wśród chłopców miejsce trzecie zajmuje Dominik Pawluk z klasy 3F. Drużynowo nasza szkoła znajduje się na pierwszym miejscu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach

opieka nad zawodnikami - mgr Olga Jędrusiak

liga1liga2

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu